DENNÉ MENU PONDELOK 25.10.2021

DENNÉ MENU UTOROK 26.10.2021

DENNÉ MENU STREDA 27.10.2021.

DENNÉ MENU ŠTVRTOK 28.10.2021.

DENNÉ MENU PIATOK 22.10.2021.

DENNÉ MENU SOBOTA 23.10.2021.

DENNÉ MENU NEDEĽA 24.10.2021.

Pizza

Pizza rožky

Prílohy

Na objednávku